EXPRES KREJČOVSTVÍ
KREJČOVSTVÍ DO DOMU - opravy a úpravy oděvů - po Praze přijedeme, z celé ČR vyzvedneme

Obchodní podmínky

 

Objednavatel učiněním závazné objednávky stvrzuje, že akceptuje Obchodní podmínky pro provedení objednaných oprav a úprav oděvů a předmětů. Vztahy mezi objednavatelem a EXPRES KREJČOVSTVÍM se řídí těmito obchodními podmínkami, které jsou zároveň pro obě strany závazné.

 

Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu jsou závazné. Podáním objednávky zákazník stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i s reklamačním řádem a že s nimi souhlasí. Kupní smlouva vzniká v okamžiku potvrzení přijetí objednávky. Toto potvrzení proběhne automaticky prostřednictvím e-mailové zprávy. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí. Místem vyzvednutí a doručení zakázky je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři. Oblečení a předměty předané k provedení zakázky zůstávají i nadále majetkem objednavatele.

3) Realizace zakázky

Při předání oděvů a předmětů k provedení zakázky je sepsán zakázkový list s přesnou specifikací provedených služeb a objednavatel svým podpisem stvrdí správnost uvedených údajů. V případě, že by po realizaci úpravy zákazník původní údaj žádal změnit a přál by si úpravu například ve větším rozsahu, je třeba provést úhradu původní zakázky a následně bude provedena nová úprava podle jeho nového zadání.

 

Způsob placení:
Je možné službu uhradit v hotovosti před realizací zakázky nebo bankovním převodem dle instrukcí poslaných mailovou zprávou.

Ceny dopravného:

STANDARDNÍ OPRAVA Praha                       250,-Kč (vyzvednutí PO, ČT; oprava 3 dny)

STANDARDNÍ OPRAVA okolí Prahy               400,-Kč (vyzvednutí PO, ČT; oprava 3 dny)

EXPRES OPRAVA  2 DNY Praha                    700,-Kč (vyzvednutí kdykoliv, oprava 2 dny)

EXPRES OPRAVA 2 DNY okolí Prahy            1000,-Kč (vyzvednutí kdykoliv, oprava 2 dny)

SUPER EXPRES OPRAVA IHNED A 1 DEN    1000,-Kč (oprava 1 den anebo na místě) 
 

POZOR DŮLEŽITÉ: Při EXPRES a SUPER EXPRES opravě volejte 608421122, na mail bychom nemuseli ihned zareagovat!! Díky:-)

 Při EXPRES a SUPER EXPRES opravě účtujeme navíc 100% k ceně standardní opravy.

Zákazník má právo po objednání služeb odstoupit od realizace zakázky, ale pokud tak učiní až na místě objednání vyzvednutí věcí k opravě pracovníkem EXPRES KREJČOVSTVÍ, je povinen zaplatit dopravné odpovídající zvolenému typu zakázky viz bod obchodních podmínek 4.(ceny dopravného).

V případě, že k realizaci zakázky již byl zakoupen náhradní materiál (zipy, nitě, látky), je zákazník, který zrušil zakázku, povinen uhradit i tyto náklady, které budou podloženy nákupními doklady.

 

Na veškeré služby se vztahuje právo zákazníka na reklamaci.

Pokud vznese výhrady k řemeslnému zpracování zakázky, EXPRES KREJČOVSTVÍ má povinnost zakázku realizovat znovu k plné spokojenosti zákazníka.

Upozorňujeme, že pracovní postup při šití nového oblečení bývá odlišný od možného pracovního postupu při opravě oděvů, takže nebývá vždy možné zachovat přesné množství skrytých švů a jsou nahrazovány viditelnými. Na tyto odlišnosti od původního ušití se nemůže vztahovat reklamace a zákazník pokud možno před realizací zakázky na tyto odlišnosti bude upozorněn.

Pokud by došlo ze strany EXPRES KREJČOVSTVÍ k poničení svěřených oděvů a věcí, zákazník má právo na úhradu, která odpovídá hodnotě svěřené věci s ohledem na její stáří a opotřebovanost.

 

Zákazník souhlasí se zpracováním svých osobních údajů a dává souhlas se shromažďováním těchto osobních údajů provozovatelem, a to za účelem prodeje zboží.
Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí z.č. 101/2000 Sb.
Registrací kupující souhlasí se zasíláním novinek e-mailem.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace